Varteliai

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Galvojant apie tvoros projektą, kuri aptvers jūsų namus, biurą ar kitą pastatą, reikėtų apgalvoti vartelių reikalingumą. Dideli vartai dažniausiai montuojami automobiliams įvažiuoti, o mažesni varteliai žmonėms praeiti. Varteliai naudingi tuomet, kai nenorite be reikalo varstyti didelių vartų.

 

Viena iš svarbiausių vartelių funkcijų yra puošti įėjimą į mūsų namus ar kitą pastatą. Todėl renkantis vartelius juos derinti turime prie tvoros spalvos, medžiagos ir stiliaus.

Taip pat varteliai turi būti priderinti ir prie prie bendros pastato architektūros, kad būtų sukurtas patrauklus ir vientisas stilius. Kitas svarbus dalykas yra vartelių patvarumas ir atsparumas įvarioms oros sąlygoms. Varteliai, kaip ir tvora turi kuo ilgenį laiką išlikti patrauklios išvaizdos. Šiam rezultatui pasiekti rekomenduojama rinktis vartelius, kurie pagaminti iš metalo, kuris atsparus klimato poveikiui ir korozijai.

 

Siūlome rinktis šiuos vartelių modelius:

Strypų varteliai – gaminami iš 20 x 20 mm vamzdelių. Stulpai šiems varteliams gaminami iš 60 x 40 mm plieno profilio. Šiuose varteliuose įmontuoti reguliuojami vyriai ir spynos užraktas.

Segmentiniai varteliai – gaminami reguliuojamais plieninias vyriais, kurie gali būti karštai cinkuoti arba karštai cinkuoti ir dengti PVC. Vyriai suvirinti iš 60 x 40 mm plieno profilio. Gali būti parduodami su arba be užrakto. Varteliai užpildyti ornamentiniu tvoros segmentu.

Naujo tipo varteliai – gali būti pagaminti lenkti į vidų arba išorę. Varteliai turi reguliuojamus vyrius. Plieninis profilis gali būti šių matmenų: 60 x 40 mm arba 60 x 60 mm. Varteliuose įmontuotas spynos užraktas, užpildyti ornamentiniu tvoros segmentu.

© 2016 Visos-Tvoros. Visos teisės saugomos
Sprendimas: UAB “TVS projektai”