Vartai

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Vartai – tai tas tvoros elementas, kuris ne tik pirmiausiai krenta į akis užsukus į jūsų kiemą, tačiau tai ir svarbiausia tvoros dalis. Be vartų tvora neatliks savo funkcijos, ji bus neužbaikta ir nepageidaujami svečiai galės užsukti į jūsų kiemą kada panorės. Kiemo vartų dizainas daug pasako apie būsto šeimininką, vartai gali būti ir labai ištaigingi su daug puošybos dalių arba paprasto dizaino, tiems kurie linksta prie klasikos. Vartus būtina derinti prie bendro namo fasado, aplinkos ir prie pastatytos tvoros. Tačiau ne vien vartų dizainas yra labai svarbus. Svarbiausia vartų funkcija yra apsaugoti jūsų teritoriją nuo nepageidaujamų svečių. Saugūs vartai – tai tvirti ir kokybiški vartai, kurie pagaminti iš tinkamų ir kokybiškų medžiagų. Nepamirškime ir užrakto sistemos, kuri yra viena iš svarbiausių vartų elementų. Renkantis medžiagą iš kurios bus pagaminti vartai, pirmiausia reikėtų atsižvelgti, kaip pasirinkta medžiaga reaguoja į besikeičiančias klimato sąlygas.

Renkatis vartus reikėtų apgalvoti jų valdymo sistemą. Išskiriamos šios valdymo sistemos: varstomi vartai, (dvivėriai, atsiveriantys į vidų arba išorę); stumdomi vartai (atsidarantys arba į dešinę, arba į kairę pusę); automatiniai vartai.

Renkatis varstomus vartus, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad jiems atsidaryti reikia daugiau kiemo vietos, nei stumdomiems. Varstomi vartai skirtomi į šias kategorijas: segmentiniai, lenkti ir  strypelių užpildo.

Kiekvienas vartų tipas turi savo pliusų ir minusų. Varstomi vartai pasižymi patikimu naudojimas ir ilgaamžiškumu, vartus lengva sumontuoti, jie gali atsidaryti tiek į išorę, tiek į vidų, Stumdomi vartai neužima daug vietos kieme, žiemos metu jie nekels jums rūpesčių, kai gausiai prisnigs, stumdamiesi jie perskrodžia sniegą ir atidarinėjant juos nekyla problemų. Vis populiarėjantys automatiniai vartai bus praktiški, kuomet tingėsite kelti koją iš namų norint juos atidaryti ar tiesiog nenorėsite to daryti, nes lauke pliaups lietus ar pūs žvarbus vėjas. Automatinius vartus nerekomenduojama rinktis tose teritorijose, kuriose esate retas svečias.

Renkantis vartus gali iškilti daug klausimų ir dvejonių kas geriausiai tiktų konkrečiu atveju, tuomet kreipkitės į specialistus. Mūsų darbuotojai atsakys į jūsų klausimus ir išrinks jums vartus, kurie atitiks kainos ir kokybės santykį.

© 2016 Visos-Tvoros. Visos teisės saugomos
Sprendimas: UAB “TVS projektai”