Stulpai

Rikiuotė:
Rodyti:
Rodymas: Sąrašas Tinklelis

Nesvarbu kokia Jūsų pasirinkta tvora būtų, jos nepastatysite be stulpų, kurie atlieka svarbiausią  rolę – atlieka atraminę tvoros funkciją. Jie laiko tvoros svorį ir bet kokį pašalinį poveikį tvorai. Kuo tvirtesni ir stabilesni bus tvoros stulpai, tuo sunkiau bus tvorą išversti iš jos vietos.

Pati tvora susidaro iš stulpų, tvirtinimo elementų bei strypelių. Vienais atvejais tvoros stulpai lieka šešėlyje, nors yra labai reikšminga tvoros dalis. Dar kitais atvejais tvoros stulpai tampa didžiausiu tvoros grožio elementu. Visgi, renkantis tvoros stulpus derėtų atsižvelgti į kelis svarbius aspektus:

  • • Jei tvoros stulpus perkate ar užsakote gamybai bendrai su tvora, reikia įsitikinti, kad jie puikiai derės prie bendro tvoros vaizdo, nes stulpai turi didelę įtaką tvoros grožiui.
  • • Tvoros stulpai turi būti ilgaamžiai – kuo ilgiau nerūdyti, neišvirsti, neiškrypti bei kokybiškai laikyti tvorą. Rinkdamiesi cinkuotus tvoros stulpus, kokius siūlome, turėsite ilgalaikę jų apsaugą nuo korozijos.
  • • Stulpų elementai turi būti pagaminti iš tvirto ir stipraus metalo, kad atlaikytų bet kokio svorio tvorą, vartus ar vartelius.

 

Mūsų įmonėje galima užsisakyti ir įsigyti:

·         stačiakampio formos tvoros stulpus (išmatavimai: 60 x 40 arba 80 x 4);

·         apvalios formos tvoros stulpus (gaminami iš plieno);

·         apvalių stulpų atramas (gaminami iš plieno, iš išorės ir vidaus yra cinkuoti karštuoju būdu).

 

Tvoros stulpai yra karštai cinkuoti (minimalus cinko dangos storis – 80 mikronų) arba dažyti PVC. Taip pat yra galimybė rinktis ir dažytus (bet kuria spalva iš RAL paletės, pasirenkant tinkamiausią savo tvorai) bei cinkuotus tvoros stulpus. Nuo to, kokia medžiaga ar būdu bus pagaminti bei dengti tvoros stulpai, priklauso jų ilgaamžiškumas, patraukli išvaizda.

Kokius tvoros stulpus užsisakytumėte, į komplektą bei į bendrą sumą įeina ir plastikiniai kamšteliai. Pastarieji apsaugo tvoros stulpus nuo kritulių patekimo į vidų, o būtent patekusi drėgmė gali skatinti metalo deformavimąsi.

Išsirinkti tvorą pagal grožį gali būti visai nesudėtinga, tačiau ar ji bus ne tik graži, bet ir  ilgaamžiška, patvari bei saugi, paprastam žmogui gali būti sunku. Dėl šios priežasties mūsų patyrę specialistai konsultuos Jus nemokamai bet kokiais su tvora bei jos tvirtinimu susijusiais klausimais. 

© 2016 Visos-Tvoros. Visos teisės saugomos
Sprendimas: UAB “TVS projektai”