Tvoros

Tvora – priemonė ir grožiui ir saugumui. Tvoros naudojamos ne tik aptverti namus, bet ir visuomeninių teritorijų – ligoninių, savivaldybių, mokyklų – aplinkas. Jomis aptveriami ir privačių namų bei sodų sklypai, daržai, statybvietės, laikinųjų renginių ar specialios apsaugos reikalaujančios vietos.

Jei reikia itin patvarios ir išliekančios kokybiškomis net ir esant labai prastoms klimato sąlygoms, jums puikiausiai tiks segmentinės tvoros

Tinklinės tvoros yra vertinamos dėl ilgalaikio patvarumo, praktiškumo, saugumo, nesudėtingo tvoros montavimo, menkos priežiūros bei  remontavimo. 

Laikinos tvoros yra pats geriausias pasirinkimas trumpam laikotarpiui, kai būtina apsaugoti teritoriją tam tikrą laiką: renginių, koncertų ir kt. metu

 

Jei tvoros tveriamos ilgam laikui, dar prieš kreipiantis į tvorų gamintus bei montuotojus labai svarbu apspręsti nemažai klausimų.

  • • Pirmiausia ir svarbiausia reikia apsispręsti, kokia bus tvoros pagrindinė funkcija – grožis ar saugumas.  Žinoma, pirmiausia užsakovas nori, kad tvoros būtų ir gražios ir tvirtos. „Viskas viename“ derinys irgi įmanomas, tačiau prieš užsakant tvorą, reikėtų kuo detaliau išsakyti savo norus ir reikalavimus, kad galutinis variantas tenkintų tiek užsakovą, tiek gamintoją.
  • • Taip pat svarbu, iš kokios medžiagos pagaminta tvora Jums bus gražiausia ir tinkamiausia. Prekyboje rasite įvairiausių rūšių tvorų, jos labai skiriasi savo išvaizda, patvarumu ir kokybe. Tinkamiausią Jums variantą padės išsirinkti mūsų specialistai, nes jei neteko susidurti su tvorų statyba, gali būti keblu nustatyti koks bus galutinis variantas. Visų rūšių tvoros su laiku įgavo įvairiausių atmainų, todėl pasirinkimas padidėjo keliais kartais.
  • • Paskutinis, bet dažnai svarbiausias aspektas yra tvoros kaina. Kuo didesnį plotą norime aptverti, tuo daugiau tvora mums kainuos. Todėl reikia ieškoti geriausio varianto  - kad kaina nebūtų pati didžiausia, bet tvora būtų puikios kokybės. Šio varianto paslaptį žinome mes ir mielai Jums ją atskleisime
     

Mes galime Jums pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį, nes turimos žinios bei per metus įgyti įgūdžiai mums leidžia tai padaryti sklandžiai ir randant geriausią variantą mūsų klientams.

 

© 2016 Visos-Tvoros. Visos teisės saugomos
Sprendimas: UAB “TVS projektai”