Lauko treniruokliai

Sveikas gyvenimo būdas dabar ypač populiarus. Visi aplinkui sportuoja, sveikai maitinasi ir prižiūri savo kūno centimetrus. Lauko treniruokliai sparčiai išpopuliarėjo Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Treniruokliai įrenginėjami miestų parkuose ar kitose žmonių traukos vietose. Sportuoti lauko treniruokliais tapo naujas laisvalaikio praleidimo būdas ir daug labiau viliojantis, nei sportas sporto salėje. Taip pat sportavimas viešose vietose įrengtais lauko treniruokliais yra nemokamas. Sportuojant lauke ne tik aktyviai mankštiname savo kūno raumenis, bet taip pat kvėpuojame grynu oru, kuris būtinas mūsų smegenims ir visam kūnui. Sportuojant gryname ore didinamas plaučių veiksmingumas, kuris leidžia jiems greičiau išvalyti organizmą, taip gerinamas širdies ritmas, kraujo spaudimas ir medžiagų apykaita. Lauko treniruokliai yra universalūs ir tinka sportuoti tiek vaikams, tiek suaugusiems, todėl tai gali tapti visos šeimos tadicija laisvu laiku gerinti savijautą ir sportuoti lauke.

 

Lauko treniruokliai gaminami taip, kad treniruotų įvairias kūno raumenų grupes. Skirtingi treniruokliai, mankština skirtingas kūno vietas. Gaminami tokias kūno raumenų grupes treniruojantys lauko treniruokliai:

 

pilvo, jo preso ir sėdmenų raumenims lavinti;

krūtinės ir rankų raumenims lavinti;

juosmens, pilvo raumenų mankštinimui;

nugaros ir rankų raumenims stiprinti;

kojų, sėdmenų raumenims stiprinti;

viso kūno raumenims lavinti.

 

 

Gaminat lauko treniruoklius pirmiausia atsižvelgiame į jų saugumą ir medikų reikalavimus bei rekomendacijas. Mūsų gaminami lauko treniruokliai pasižymi kokybiškomis ir tvirtomis medžiagomis. Gabyboje naudojamas plienas atsparus oro sąlygoms. Visoms konstrukcijoms ir jungtims naudojame tik tinkamas, tvirtas ir nuo oro sąlygų nesikeičiančias medžiagas. Treniruojantis lauko treniruokliais svarbu jaustis patogiai ir saugiai, žinoti, kad treniruoklis atlaikys mūsų kūno svorį ir galime nesibaimindami atlikti norimus pratimus. 

 

© 2016 Visos-Tvoros. Visos teisės saugomos
Sprendimas: UAB “TVS projektai”